NOVOCITI VOLT

Deine Stadt. Deine Energie VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 7,9m / 8m
Passagierkapazität bis zu 55 Fahrgäste
Treibstoffart Electric
Batterie (kWh) 211 kWh,268 kWh
Reichweite (km) bis zu 400 km
Max. Nennleistung 270 kW

NovoCiti VOLT, der erste 8 Meter lange EV-ÖPNV-Bus von Anadolu Isuzu, verfügt über einen TM4-Elektromotor mit einer Leistung von 255 kW.

NovoCiti VOLT bietet Effizienz, Wendigkeit und eine barrierefreie Transportlösung für Betreiber und Kommunen und verspricht vor allem eine saubere Zukunft.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.