NOVOCITI
LIFE

Kompakte größe und niedrige plattform VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 8m (O) / 7,9m (S)
Passagierkapazität bis zu 60 Fahrgäste
Treibstoffart Diesel
Getriebe Manual (S) Automatic (O)
Motor (L) FPT 4.5L
Max. Nennleistung 137 kW (186 PS) bei 2500 min-1
Max. Drehmoment 680 Nm bei 1250 min-1

Anadolu Isuzu, Marktführer im 7-8-Meter-Segment für öffentliche Busse, will seine Marktführerschaft mit seinem brandneuen 8-Meter-Niederflurbus Novociti Life beibehalten.

Aufgrund der sich ändernden Marktbedingungen und Kundenbedürfnisse wurde der neue Novociti Life auf einer Niederflurplattform mit Heckmotor, einem neuen Getriebe und mit einer höheren Fahrgastkapazität im Vergleich zum alten Novociti entwickelt.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.