CITIVOLT 12

Deine Stadt. Deine Energie. VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 12m
Passagierkapazität bis zu 100 Fahrgäste
Treibstoffart Electric
Batterie (kWh) 225 kWh, 300 kWh, 375 kWh, 450 kWh
Reichweite (km) bis zu 480 km
Max. Leistung / Dauerleistung 125kW x 2 / 60kW x 2

Ideale Lösung als öffentliches Verkehrsmittel. Der Bus bietet den Fahrgästen mit seinem geräumigen Innenraum eine komfortable und sichere Fahrt.

Der CitiVolt, der vollelektrisch und emissionsfrei fährt und mit seiner modernen Linienführung die Aufmerksamkeit auf sich zieht, bietet seinen Fahrgästen dank seiner Hightech-Funktionen, seiner reichhaltigen Ausstattung, seiner Niederflurplattform und seiner breiten Türen einen völlig ungehinderten Zugang.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.