Kendo 13 CNG

Grüne lösung für den fernverkehr VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 13m
Gepäckkapazität (m3) 6.6
Standardentwurf 63 seated + 6 standing + 1 driver
Treibstoffart CNG
Getriebe Automatic
Motor (L) Cummins 8.9L
Max. Leistung / Dauerleistung 235kW (319PS) bei 2000 min-1
Max. Drehmoment 1357 Nm bei 1300-1400 min-1

Kendo ist ein 13 m langes Service, Schul- und Nahverkehrsfahrzeug und der erste Bus von Anadolu Isuzu in seinem Segment.

Es ist eines der ersten Mitglieder mit der neuen Designsprache, einem digitalen, schwarz konturierten Gesicht mit geteilten Designscheinwerfern und dynamischen Signalleuchten. Die enorme Karosserie, das neue Armaturenbrett und das UX-Design unterstützen dieses neue Statement. Mit einer Kapazität von bis zu 63 Sitzplätzen bietet der Kendo 13 CNG seinen Passagieren ein hohes Maß an Komfort.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.