CITIPORT 18

Geräumig, umweltfreundlich, effizient. VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 18m
Passagierkapazität bis zu 155 Fahrgäste
Treibstoffart Diesel
Getriebe Automatic
Motor (L) Cummins 8.9L
Max. Nennleistung 276kW (375PS) bei 2100 min-1
Max. Drehmoment 1584 Nm bei 1300 min-1

Citiport 18, der große Bruder der Citiport-Familie, bietet Betreibern und Kommunen ein hochfunktionales Mittel für den öffentlichen Nahverkehr mit vielen betrieblichen Vorteilen.

Mit einer Kapazität von bis zu 155 Passagieren ist Citiport 18 die ideale Lösung für öffentliche Verkehrsmittel und BRT-Betreiber, die höhere Passagierkapazitäten brauchen.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.