CITIPORT 12 CNG

Grüne transportlösung VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 12m
Passagierkapazität bis zu 92 Fahrgäste
Treibstoffart CNG
Getriebe Automatic
Motor (L) Cummins 8.9L
Max. Nennleistung 239kW (325PS) bei 2000-2100 min-1
Drehmoment 1357 Nm bei 1300-1400 min-1

Citiport bietet auch eine grüne Transportlösung. Die CNG-Version des Citiport 12 ist mit Cummins-Motor erhältlich, der 320 PS und 1356 Nm Drehmoment erzeugt.

Serienmäßig wird das Vollautomatikgetriebe ZF Ecolife angeboten. Kunden können zwischen zwei Gastankoptionen wählen: Typ 3 Gastanks mit 5 Einheiten (1470 LT Gesamtvolumen) oder Typ 4 Gastanks mit 5 Einheiten (1175 LT Gesamtvolumen).

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.