Kendo 12.3

Hoher komfort VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 12,3m
Gepäckkapazität (m3) 6
Standardentwurf 59 seated + 25 standing + 1 driver
Treibstoffart Diesel
Getriebe Automatic
Motor (L) Cummins 8.9L
Max. Leistung / Dauerleistung 269kW (366 PS) bei 2100 min-1
Max. Drehmoment 1584 Nm bei 1300 min-1

Kendo ist ein 12.3 m langes Service-, Schul- und Nahverkehrsfahrzeug und die erste Busfamilie von Anadolu Isuzu in seinem Segment.

Es ist eines der ersten Mitglieder mit der neuen Designsprache, einem digitalen, schwarz konturierten Gesicht mit geteilten Designscheinwerfern und dynamischen Signalleuchten. Die enorme Karosserie, das neue Armaturenbrett und das UX-Design unterstützen dieses neue Statement. Mit einer Kapazität von bis zu 59 Sitzplätzen bietet Kendo 12.3 seinen Passagieren ein hohes Maß an Komfort.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.