NOVO

Einfach glamourös mit seiner außenansicht VERKAUD UND SERVICE
Länge (m) 7,3m
Gepäckkapazität (m3) 2,8
Standardentwurf 27 + 1
Treibstoffart Diesel
Getriebe Manual
Motor (L) ISUZU 5.2L
Max. Leistung / Dauerleistung 140kW (190PS) / 2600 d/d
Max. Drehmoment 510 Nm bei 1600-2600 min-1

Sowohl das Interieur als auch das Exterieur der Modelle Novo und Novo Ultra wurden nach einem umfassenden Kundenforschungsprogramm neu gestaltet.

Der neue Euro-6-Motor von Isuzu für die Novo-Serie leistet 190 PS bei 2600 U/min. Die Busse der Novo-Serie bieten Sitz- und Gepäckkapazität für bis zu 29 Fahrgäste. Die Busse der Novo-Serie werden in zwei verschiedenen Versionen auf den europäischen Märkten angeboten, eine mit dem Komfortniveau "Standard" und eine mit dem Komfortniveau "Ultra".

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.