GRAND TORO

Ein idealer Partner für Kurz - und Mittelstreckenreisen VERKAUF UND SERVICE
Länge (m) 8,5m
Kofferraumvolumen 4,6 (m3)
Standard Sitzlayout 35 + 1 + 1
Treibstoffart Diesel
Getriebe Schaltgetriebe (S), Automatikgetriebe (O)
Motor (L) Cummins 4.5L
Max. Nennleistung 151 kW (205 PS) bei 2300 min-1
Max. Drehmoment 832 Nm bei 1200 - 1450 min-1

Der 8,5 Meter lange mittelgroße Reisebus Grand Toro von Anadolu Isuzu ist mit einem Euro 6 Cummins-Motor ausgestattet, der 205 PS bei 2300 U/min leistet.

Der Grand Toro ist ein 8,5 m langer mittelgroßer Reisebus, der ein idealer Partner für Kurz- und Mittelstreckenfahrten im Dienstleistungs-, Touristik- und Flughafenverkehr ist. Mit einer Kapazität von bis zu 37 Sitzplätzen bietet der Grand Toro ein hohes Maß an Komfort für Fahrer und Fahrgäste.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.