TURQUOISE

Flagship of the Isuzu bus family VERKAUF UND SERVICE
Length (m) 7,7m
Standart Layout 31 + 1 + 1
Fuel Type Diesel
Getriebe Manual (S)
Engine (L) ISUZU 5.2L
Max. Power (kW/rpm) 140kW (190 PS) bei 2600 min-1
Max. Torque (Nm/rpm) 510 Nm bei 1600-2600 min-1

Anadolu Isuzu’s tested and trusted medium-size coach is now powered by the new Euro 6 Isuzu engine. Isuzu common rail turbo diesel engine produces 190 horsepower at 2600 rpm.

Turquoise offers a pleasant journey to the driver and the passengers with its stylish interior design and with its wide spectrum of comfort equipments. Combining the advantages of a minibus and a full-size coach in a smart “midi” concept, Turquoise becomes an ideal partner for short and medium-haul journeys, local transportation, panoramic tours and excursions.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.