CITIPORT 12

Ideal solution for public transportation VERKAUF UND SERVICE
Length (m) 12m
Passenger Capacity bis zu 107 Fahrgäste
Fuel Type Diesel
Getriebe Automatic
Engine (L) Cummins 6.7L
Max. Power (kW/rpm) 215kW (289PS) bei 2300 min-1
Max. Torque (Nm/rpm) 1087 Nm bei 1285 min-1

Ideal solution for public transportation. The bus offers a comfortable and safe journey to the passengers with its spacious internal layout.

Taking into account the actual needs of the major metropolises and municipalities, Anadolu Isuzu’s new 12 meter public transportation bus has been designed in a way to meet the concept of the “ideal solution for public transportation”. Citiport has an attractive exterior view thanks to its outstanding and unique design.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.