CITIBUS

The widest and highest passenger capacity in its class VERKAUF UND SERVICE
Length (m) 9,5m
Passenger Capacity bis zu 69 Fahrgäste
Fuel Type Diesel
Getriebe Manual (S) Automatic (O)
Engine (L) ISUZU 5.2L
Max. Power (kW/rpm) 150 kW (205 PS) bei 2600 min-1
Max. Torque (Nm/rpm) 637 Nm bei 1600-1600 min-1

Citibus provided under Anadolu Isuzu assurance decreases your operating costs with its low fuel consumption, and it contributes to your earnings.

Along with ABS(EBS) and ASR(EBS) brake systems, auxiliary exhaust brake, front and rear disc brakes, Citibus gives confidance to its driver and passengers.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.