Anadolu Isuzu'nun Avantajlı “Yeni Yıl” Kampanyası Şubat Sonuna Kadar Devam Ediyor

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, müşterilerine büyük avantaj sağlayan düşük faizli ve katkı payı destekli yeni yıl kampanyasına devam ediyor. Şubat ayı sonuna kadar sürecek olan cazip kampanyada; kamyon sahibi olmak isteyen müşterilere 1 milyon TL, 12 ay yüzde 1.29 faiz fırsatı ile sunulurken, pick-up segmentinin gözde markası D-Max’in 4x2 ve 4x4 modelleri için de750 bin TL 12 ay yüzde 0.99 faiz avantajı bulunuyor.


Anadolu Isuzu'nun özel kredi kampanyaları, araç yatırımlarını değerlendirmek ve işlerini büyütmek isteyenler için benzersiz fırsatlar sağlıyor. Hem kamyon hem de pick-up alımlarında avantajlı koşullardan yararlanarak, Anadolu Isuzu kalitesini deneyimlemek isteyenler kampanyalar hakkında daha fazla bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için Anadolu Isuzu bayileri ile iletişime geçebiliyorlar. Markanın ticari araç modelleri, yüksek performans, ticari kullanımda kritik öneme sahip olan dayanıklılık, güç ve yüksek manevra kabiliyetleriyle öne çıkıyor.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.