Anadolu Isuzu’dan Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne 7 Citiport ve 2 Grand Toro Teslimatı

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu,  Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne şehir içi ulaşımda kullanılmak üzere 7 Citiport ve 2 Grand Toro modelini düzenlenen bir törenle teslim etti. Anadolu Isuzu’nun Denizli Yetkili Satıcısı Uzun Otomotiv kanalıyla teslim edilen araçlar için Muğla Eski Otogar Meydan’ında düzenlenen teslimat töreninde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e araçların anahtarları, Anadolu Isuzu Yurt İçi Satış Direktörü Yusuf Teoman  ve Anadolu Isuzu Yurt İçi Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük tarafından teslim edildi.


Türkiye’de üretilen ve dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen Isuzu otobüsler, Muğla halkına da rahatlık ve konforun yanında güvenli yolculuklar sunacak. Anadolu Isuzu Yurt İçi Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük, Isuzu markasının inovatif ve yenilikçi yaklaşımının gelişmiş son teknoloji ile birleşip üretim yaptığına dikkat çekerek “Citiport ve Grand Toro ailesi sunduğu modellerle maliyet avantajları sağlıyor. Bu durum çerçevesinde özellikle belediyelerimiz Anadolu Isuzu modellerini çok tercih ediliyorlar. Anadolu Isuzu olarak ülkemize yayılmış bayi ve servis ağımızla tüm belediyelerimiz ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına çözüm ortağı olacağız. Bu doğrultuda; 107 kişilik kapasiteye ulaşan Citiport ve 37 yolcu kapasiteli Grand Toro’yu Muğla Büyükşehir Belediye’mizin tercihi ile Muğla halkının hizmetine sunduk, hayırlı olsun” dedi.


Dokuz araçtan oluşan Isuzu teslimat törenine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve  Anadolu Isuzu Yurt İçi Satış Direktörü Yusuf Teoman ile birlikte; DBB Ulaşım Daire Başkanı Emre Tümer, Muttaş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Kabaş, Muttaş Genel Müdürü Sedat Bayrak, Anadolu Isuzu Yurtiçi Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük, Otobüs Satış Bayi Kanalı Yöneticisi Emin Günışık, Otobüs Bölge Satış Sorumlusu Batuhan Uludağ, Isuzu Uzun Otomotiv Satış Müdürü  Mustafa Özen ve Isuzu Uzun Otomotiv Satış Şefi Erkan Çelebi de katıldı.
Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.