}

Kendo 12.3

Anadolu Isuzu'nun 12.3 metre yakın şehirler arası, Kendo 12.3 ödüllü dış tasarımı ve 370 HP’ lik Euro 6 yüksek motor gücü ile sahaya çıkıyor. SATIŞ NOKTALARI
Uzunluk (m) 12,3m
Bagaj Hacmi (m3) 6,85
Standart Yerleşim Düzeni 59
Yakıt Tipi Dizel
Şanzıman Otomatik
Motor Hacmi (L) Cummins 8.9L
Maksimum Güç (kW/rpm) 269kW (365HP) / 2100 d/d
Maksimum Tork (Nm/rpm) 1584 Nm / 1300 d/d

Kendo 12,3 m, servis, okul ve yakın şehirlerarası ulaşım aracı ve Anadolu Isuzu’nun segmentindeki ilk otobüs ailesidir. Bölünmüş tasarımlı farlar ve dinamik sinyal lambaları olan yeni tasarım diline sahip ilk üyesidir. 59 koltuk kapasitesine sahip olan Kendo 12.3, yolcularına üst düzey konfor sunuyor.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.