NPR LONG

NPR LONG, kalite, dayanıklılık, uzun ömür ve performanstan ödün vermeden yıllardır yolların yıldızı. SATIŞ NOKTALARI
Yolcu Kapasitesi 3
Azami Yüklü Ağırlık 7.500 KG
Motor Hacmi 2.999 CC
Maksimum Tork (Nm/rpm) 2.800 rpm

Yolları ve rampaları dize getiren 150 PS ve 375 Nm'lik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoru, yakıt tüketiminde ise oldukça cimri. Yaygın servis ağı ve uygun fiyatlı yedek parça hizmeti ile kullanıcısını korumaktadır.

Teknik Çizim
Performans
Tırmanma Yeteneği (%) 38
Dönüş Yarıçapı (mm) 7490
Süspansiyon
Ön Süspansiyon Yaprak yaylı mekanik süspansiyon
Arka Süspansiyon Yaprak yaylı mekanik süspansiyon
Fren Sistemi
Ön / Arka Disk Fren
Fren Sistemi Hidrolik fren sistemi, Otomatik fren balata ayarı, ABS, ASR, ESC, AEBS ve EBD (Yüke göre basınç ayarlayan fren sistemi)
Yardımcı Fren Egzoz Freni
Elektrik Sistemi
Akümülatör 24V 60A (1.44 kW)
Alternatör 24V 50A (1.2 kW)
Marş Motoru 24V - 4,0kW
Yolcu Kapasitesi
Yolcu Kapasitesi 2 yolcu + 1 sürücü
Lastikler
Ön / Arka 215/75R17,5
Yakıt Deposu (lt)
Yakıt Deposu 127
Add Blue Deposu (lt)
Add Blue Deposu 14
TS EN 1501 Çöp Kamyonu Alt Yapısı
TS EN 1501 Çöp Kamyonu Alt Yapısı -
Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.