Anadolu Isuzu’dan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne Citiport teslimatı

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, belediyelerin şehir içi toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere otobüs teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Enke Otomotiv kanalıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edilen Citiport otobüsler için Anadolu Isuzu tarafından Çorlu Atatürk Meydanı’nda bir teslimat töreni düzenlendi.


Teslimat törenine Tekirdağ  Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Anadolu Isuzu Yurtiçi Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük ve Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Direktörü Yusuf Teoman başta olmak üzere; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkan V. İsmail Gülsen, Tekulaş  A.Ş. Genel Müdürü İlyas Küçükmidil, AIOS Otobüs Bayi Kanalı Yöneticisi Ferhat Sancaklı, AIOS Otobüs Bölge Satış Sorumlusu Ozan Şimşek, Isuzu Enke Otomotiv Sahibi Kerim Civelek ve Isuzu  Enke Otomotiv  Satış Müdürü Mert Kurtkan ile çok sayıda davetli katıldı. Teslimat töreninde Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Direktörü Yusuf Teoman tarafından Tekirdağ Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a Anadolu Isuzu plaketi takdim edildi.

 

Türkiye’de üretilen ve dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen Isuzu otobüsler, Tekirdağ halkına rahatlık ve konforun yanında güvenli yolculuklar sunacak. Anadolu Isuzu Yurt İçi Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük, Isuzu markalı otobüslerin rahatlık, konforlu ulaşım ve güvenlik özelliklerinin tercih edilmede büyük rol oynadığına dikkat çekerek “Citiport otobüs modelimiz bütün donanım ve teknolojik üstünlüklerinin yanında maliyet avantajları da sağlıyor. Birçok belediyemiz gibi Tekirdağ Büyükşehir Belediye’miz tarafından da tercih edilmek bizleri mutlu etti. Anadolu Isuzu olarak tüm belediyelerimiz ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeye devam edeceğiz. 107 kişilik kapasiteye ulaşan Citiport modelimizi Tekirdağ Büyükşehir halkının hizmetine sunduk, hayırlı olsun” dedi.

 

“Citiport: konforlu ulaşım için ideal çözüm”

 

Anadolu Isuzu tarafından Türkiye’de üretilen Citiport, güçlü motoru, alçak taban platformu, geniş ve ferah iç  düzeni, şasi yana yatma sistemi ve aracın erişilebilirliğini artıran ve tüm yolcular için engelsiz bir yolculuk sağlayan tekerlekli sandalye rampası ile modern bir toplu ulaşım çözümü olarak tercih ediliyor. Citiport, toplu taşıma alanında faaliyet gösteren kullanıcılarına düşük yakıt tüketimi, yüksek yolcu kapasitesi, uzun bakım periyotları gibi avantajları bir arada sunuyor. Citiport otobüsler düşük işletim maliyetleriyle dikkat çekerken, ideal toplu ulaşım aracı olarak öne çıkıyor.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.