Anadolu Isuzu’dan Meltem Turizm’e 28 Adet NPR L Model kamyon teslimatı

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu,taşımacılık sektörüne yönelik filo satışlarını tam zamanında gerçekleştirdiği teslimatlarla sürdürüyor. Anadolu Isuzu son olarak Meltem Turizm’e 28 adet NPR L model kamyon teslimatını gerçekleştirdi. Meltem Turizm tarafından şehir içi gıda taşımacılığındakullanılmak üzere satın alınan 28 NPR L kamyonun teslimatı 8 Haziran 2023 Perşembe günü Alkan Group’un ev sahipliğinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi. 1998 yılından itibaren araç filo kiralama, turizm ve personel taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Meltem Turizm, Anadolu Isuzu’nun İstanbul Isuzu yetkili satıcısı Çetaş aracılığıyla satın aldı. 

Teslimat töreni, Meltem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balta, Anadolu Isuzu Yurt içi Satış Direktörü Yusuf Teoman,Anadolu Isuzu Kamyon&Pick-up Satış Müdürü Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Pazarlama ve Bayi Geliştirme Yöneticisi Ali Başağa, Anadolu Isuzu Filo & Kilit Müşteri Yöneticisi Hamdi Toker, İstanbul Isuzu yetkili satıcısı Çetaş Genel Müdürü GülayGökbaş ve Alkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Alkan’ın katılımıylagerçekleştirildi.

Isuzu NPR L, taşımacılık ve ulaşım sektörlerine yüksek performans sunuyor

Anadolu Isuzu tarafından Türkiye’de üretilen ve hem iç hem de dış pazarlara satılan kamyon modelleri, birçok iş kolundaki işletmelerin temel iş odaklı gereksinimlerini eksiksiz karşılayacak donanım seviyesi, yüksek performanslı motor ve dayanıklılığını ekonomik kullanım avantajı ile buluşturuyor.Yük taşımacılık ve çeşitli üst yapı uygulamalarıiçin ideal bir araç niteliğine sahip olan Isuzu NPR L, standartları yükselten özellikleri ile, yüksek performanslı motoru ve en zorlu şartlara dayanıklı sağlam gövdesi ile Türkiye’nin her bölgesinde, her türlü iklim veyol koşulunda başarıyla hizmet veriyor. Isuzu NPR L, yollar ve rampalar için ideal özelliklere sahip 150 PS ve 375 Nm’lik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoru ile yakıt tüketiminde oldukça avantajlı özellikleri ile öne çıkıyor. Yaygın servis ağı ve uygun fiyatlı yedek parça hizmeti ile kullanıcısını koruyan NPR L, uzun yıllardır süregelen varlığıyla kalite, dayanıklılık, uzun ömür ve performanstan ödün vermeyenlerin tercihi olarak hizmet vermeyi sürdürüyor.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.