Anadolu Isuzu’dan Antalya’ya 15 adet Novolux midibüs teslimatı

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Antalya’nın öncü firmalarından, turizm ve personel taşımacılığı, filo kiralama, şehirlerarası taşımacılık alanında faaliyet gösteren, Zemzem Turizm’e 15 adet Isuzu NovoLux midibüsün teslimatını gerçekleştirdi.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Antalya’nın öncü firmalarından, turizm ve personel taşımacılığı, filo kiralama, şehirlerarası taşımacılık alanında faaliyet gösteren, Zemzem Turizm’e 15 adet Isuzu NovoLux midibüsün teslimatını gerçekleştirdi.

Teslimat törenine, Esay Bayi Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Göyük, Genel Müdür, Erkan Göyük, Satış Müdürü Muhsin Çivilibal, Zemzem Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ferman Yıldırım, İlhan Yıldırım, Erhan Yıldırım, Zemzem Grup Turizm Genel Müdürü Adnan Alıcı, Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman,  Bayi Kanalı Yöneticisi Ferhat Sancaklı katılmıştır.

Düzenlenen törende konuşan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman şunları söyledi:

“Anadolu Isuzu olarak Türkiye’de ürettiğimiz midibüslerle turizm ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren operatörlerin modern, konforlu, güvenli araç taleplerini karşılamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Zemzem Turizm’e araçların teslimatını Antalya bayimiz Esay Otomotivin sayesinde yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda gerçekleştiriyoruz. Zemzem Turizm’in araç filosunu büyütürken Isuzu NovoLux’ü seçmesi, konfor, yüksek performans ve ekonomik işletim maliyetleri gibi avantajlar sunan bu modelimizin rekabetteki ayrıcalıklı konumunun da bir göstergesidir. Isuzu NovoLux, üstün özellikleriyle turizm sektörünün ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermeye devam edecektir.”

Isuzu NovoLux: Turizm ve personel taşımacılığına özel olarak geliştirildi

Anadolu Isuzu’nun orta boy otobüs segmentindeki başarılı ürünü NovoLux, Euro 6D emisyon standardın da 190 beygirlik uzun ömürlü Isuzu motoru ile NovoLux sunduğu yüksek performans ve konforun yanı sıra güvenlik açısından da birçok üstün özellik içeriyor. Çevreci ve sessiz motoruyla yolcularına konfor, sürücüsüne ise ergonomi sunan NovoLux, dayanıklı yürür aksamı ve verimli motoru ile sınıfında en iyi işletme avantajını sağlıyor. Sınıfında standartları yükselten Isuzu NovoLux, turizm, personel ve okul taşımacılığını yapan işletmelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

 

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.