Anadolu Isuzu NPR 10 ile Bodrum yollarında

Pandemi döneminde de teslimatlara devam eden Anadolu Isuzu, Coca-Cola Bekiroğlu Bodrum – Milas bayisine 22 adet NPR 10 kamyon gönderdi. Anadolu Isuzu Bursa BAV bayisi tarafından şehir içi taşımacılığında üstün güvenlik ve konfor sunma hedefiyle 18 adet NPR 10 Long ve 4 adet NPR 10 Short teslimatı gerçekleştirildi.

190 PS gücünde ve 510 NM torklu uzun ömürlü Isuzu motorları ile kullanıcılarına uzun yıllar hizmet veren NPR 10 kamyon modelleri 9.800 kg. azami yüklü ağırlığı ve havalı fren sistemi ile şehir içi taşımacılığın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Araç; tam havalı ön ve arka disk fren sistemi, yüksek taşıma kapasitesi ve üstün manevra kabiliyeti ile kullanıcılarının takdirini topluyor. NPR 10, yokuş kalkış destek sistemi, şerit takip sistemi ve otonom acil frenleme gibi özellikleriyle de kullanıcısına güven veriyor. Farklı üstyapı opsiyonlarıyla da kullanılabilen NPR 10 birçok farklı sektörde tercih ediliyor.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.