Anadolu Isuzu Novo Lux ile Manisa yollarında

Anadolu Isuzu pandemi döneminde de teslimatlara devam ediyor. Manisa’nın önde gelen öğrenci ve personel taşıma firmalarından Doğuş Turizm’e 13 adet Novo Lux teslimatı gerçekleştiren Anadolu Isuzu, yurtdışındaki iddiasını yurtiçinde de sürdürüyor. Yeni araçları Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman’dan teslim alan Doğuş Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Yalçınkaya, yakıt tüketimi çok düşük olan Novo Lux’ı ayrıca satış sonrası servisteki kalite nedeniyle tercih ettiklerini söyledi.

Kalite, konfor ve yakıt ekonomisi ön planda tutularak geliştirilen Novo Lux, özellikle otobüs filoları tarafından terci ediliyor. 7.3 metre uzunluğunda midibüs olarak sınıflandırılan Novo ailesinin bir ferdi olan Novo Lux, 190 HP Isuzu motoru ve Isuzu manuel kontrollü şanzımanı ile uzun yıllar kullanım ömrü sunuyor, yatırımcısına ve operatörüne düşük bakım masrafı sunuyor.

Servis ve turizm şirketlerinin tercihi

Novo Lux, iç tasarımı ve standart olarak sunduğu donanımlar ile daha yüksek bir konfor sunuyor. Donanım seviyesi ve engelliler için özel versiyonlarından, 2+1 koltuk dizilimi gibi konforlu farklı birçok opsiyonu sayesinde çok yönlü kullanıma uygun olan Nova Lux, özellikle yolcularına daha konforlu bir seyahat deneyimi sunmak isteyen servis ve turizm taşımacılarına hitap ediyor. Şehir içi Class 3 sınıfında bulunan Novol Lux, AEBS (gelişmiş acil durum frenleme sistemi), LDWS (şerit takip sistemi) ve otomatik yangın söndürme sistemi ile yolcusuna ve sürücüsüne güvenlik sağlıyor.

Tarafıma Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’nde (“Aydınlatma Metni”) detaylı olarak açıklandığı üzere kimlik, pazarlama, özlük ve iletişim bilgilerimin; Anadolu Isuzu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. (ISUZU) tarafından oluşturulan genel veya kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, davet, açılış ve etkinliklere ilişkin bilgilendirme ve davetlerin ulaştırılabilmesi ile pazarlama faaliyetleri kapsamında güncel iletişim bilgilerim üzerinden bana yönelik ticari iletişim faaliyetlerinde (SMS, e-posta, sesli/görüntülü arama, diğer elektronik platformlarla gönderilecek mesaj veya yapılacak arama) bulunulabilmesi amaçlarıyla tarafıma ticari ileti gönderilmesine ve internet siteleri (www.isuzu.com.tr, www.anadoluisuzu.com.tr, d-max.com.tr) üzerinden her zaman ulaşabileceğim Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenmesine onay/izin veriyorum.